СЕДМИЧНО РАЗПИСАНИЕ за януари 2017 г.

Школи и клубове
Място на провеждане

понеделник вторник сряда четвъртък петък събота

Фолклорен ансамбъл "Траянци"
ЦПЛР

18.30-20.30
Малки

 

17.30-18.30
Малки

19.00-20.45
големи

18.30-20.30
средни

17.30-18.30
Малки

19.00-20.45
големи

   
Фолкорна певчевска формация "Цветна китка-слънчева" 18.00   18.00      

Школа за изучаване на народни инстументи
ЦПЛР

Гъдулка
11.30-14.00

 

Гъдулка
11.00-14.00

     

Школа по латиноамери-кански танци и мажоретен състав
ЦПЛР

 

17.30-18.30
Начинаещи

18.30-19.30
Средни

19.30-20.30
големи

 

17.30-18.30
Начинаещи

18.30-19.30

Средни
19.30-20.30
големи

18.30-20.30  

Клуб "Хип-хоп танци"
ЦПЛР

18.30-19.30 Малки

19.30-21.00
Големи

 

18.30-19.30
Малки

19.30-21.00
Големи

 

18.30-19.30
Малки

19.30-21.00
Големи

 

Вокална студия "Траяна глас"
ЦПЛР

17.00–20.30 17.00-20.30 17.00-20.30 17.00-20.30 17.00-20.30 11.00-14.00

Експериментална театрална трупа "Тези"
Младежки дом

      19.30 19.30  

Детска театрална школа "Талант"
Младежки дом

18.00-20.00     18.00    

Литературен клуб "Без заглавие"

  19.00        

Школа "Живопис"
ЦПЛР

 

14..00-15.00 13.30-15.00 10.30-12.00 13.30-15.00  

Школа "Приложни изскуства"
ЦПЛР

9.00-12.00 16.00 – 18.00 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00  

Школа "Малка пластика"
ЦПЛР

  11.00–15.00 11.00–15.00 11.00–15.00 11.00–15.00  

Клуб "Звездна работилница"
Обсерватория

    17.30      

Клуб „Небесен пътеводител“
Обсерватория

11.00-17.00          

Клуб "Фото и астрофотография"
Обсерватория

17.00   17.00      

"Астрономическа олимпиада"
Обсерватория

17.00   17.00      

Специализирана група "Астроолимпиада"
Обсерватория

17.00   17.00      

Клуб "Забавна астрономия"
Обсерватория

      17.00 17.00  

Клуб "Биология" – "Зелени човечета от земята"
ЦПЛР

   

18.30–20.00
Малки

     

Клуб "Биология" – "БиоLOVEя"
ЦПЛР

 

19.30–21.00
Големи

       

Клуб "Млад експериментатор"
Обсерватория

17.00   17.00      

Младежки общински съвет
Младежки дом

    19.30      

Клуб "Млад журналист"
ЦПЛР

  13.00–16.00   13.00–16.00    

Клуб "Дебати"
Младежки дом

  19.00