СЕДМИЧНО РАЗПИСАНИЕ за март 2017 г.

 

 

Школи и клубове

Място на провеждане

понеделник

вторник

сряда

четвъртък

петък

събота

Фолклорен ансамбъл „Траянци“

ЦПЛР

18.30-20.30
Малки

 

 

17.30-18.30
Малки

19.00-20.45
големи

18.30-20.30
средни

17.30-18.30
Малки

19.00-20.45
големи

 

 

Фолкорна певчевска формация  „Цветна китка-слънчева“

18.00

 

18.00

 

 

 

Школа за изучаване на народни инстументи

ЦПЛР

Гъдулка

11.30-14.00

 

Гъдулка

11.00-14.00

 

 

 

Школа по латиноамери-кански танци и мажоретен състав

ЦПЛР

 

17.30-18.30
Начинаещи

18.30-19.30
Средни

19.30-20.30
големи

 

17.30-18.30
Начинаещи

18.30-19.30
Средни

19.30-20.30
големи

18.30-20.30

 

Клуб „Хип-хоп танци“

ЦПЛР

18.30-19.30
Малки

19.30-21.00
Големи

 

18.30-19.30
Малки

19.30-21.00
Големи

 

18.30-19.30
Малки

19.30-21.00
Големи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вокална студия „Траяна глас“

ЦПЛР

17.00 – 20.30

17.00-20.30

17.00-20.30

17.00-20.30

17.00-20.30

11.00-14.00

Експериментална театрална трупа „Тези“

Младежки дом

 

 

 

19.30

19.30

 

Детска театрална школа  „Талант“

Младежки дом

18.00-20.00

 

 

18.00

 

 

Литературен клуб „Без заглавие“

 

19.00

 

 

 

 

Школа „Живопис“

ЦПЛР

14.00–15.00

 

10.30–12.00

14.00–15.00

10.30-12.00

14.00-15.00

 

Школа „Приложни изскуства“

ЦПЛР

9.00-12.00

16.00 – 18.00

9.00-12.00

9.00-12.00

9.00-12.00

 

Школа „Малка пластика“

ЦПЛР

 

11.00–15.00

11.00–15.00

11.00–15.00

11.00–15.00

 

Клуб „Звездна работилница“

Обсерватория

 

 

17.30

 

 

 

Клуб „Небесен пътеводител“

Обсерватория

11.00-17.00

 

 

 

 

 

Клуб „Фото и астрофотография“

Обсерватория

17.00

 

17.00

 

 

 

„Астрономическа олимпиада“

Обсерватория

17.00

 

17.00

 

 

 

Специализирана група „Астроолимпиада“

Обсерватория

17.00

 

17.00

 

 

 

Клуб „Забавна астрономия“

Обсерватория

 

 

 

17.00

17.00

 

Клуб „Биология“ – „Зелени човечета от земята“

ЦПЛР

 

 

18.30–20.00
Малки

 

 

 

Клуб „Биология“ – „БиоLOVEя“

ЦПЛР

 

19.30–21.00
Големи

 

 

 

 

Клуб „Млад експериментатор“

Обсерватория

17.00

 

17.00

 

 

 

Младежки общински съвет

Младежки дом

 

 

19.30

 

 

 

Клуб „Млад журналист“

ЦПЛР

 

13.00–16.00

 

13.00–16.00

 

 

Клуб „Дебати“

Младежки дом

 

19.00