СЕДМИЧНО РАЗПИСАНИЕ за октомври 2018 г.

Школи и клубове
Понеделник
Вторник
Сряда
Четвъртък
 Петък
Място 
Биология  – “БиоLOVEя’’
 
 
 
 
 
ЦПЛР
Ул.”Захарий Княжески”71 ет.3
 
Клуб „Млад експериментатор”
11.00-19.00ч.
11.00-19.00ч.
11.00-19.00ч.
 
 
ЦПЛР Ул.”Захарий Княжески”71 ет.3
Фолклорна певческа формация – „Китчица”
 
 
18.00ч.
 
18.00ч.
ЦПЛР Ул.”Захарий Княжески”71 ет.2
Клуб ”Забавна астрономия”
 
 
 
 
10.00 –12.00ч.
15.00–17.00ч.
 
Кариерен център
бул. "Ал. Батенберг" №19
Вокална студия
„Траяна глас”
17.00-21.00ч.
17.00-21.00ч.
17.00-20.30ч.
17.00-20.30ч.
11.00 –14.00ч.
ЦПЛР Ул.”Захарий Княжески”71 ет.3
ФА ”Траянци”
17.45ч.
начинаещи
19.00ч.-големи
I група-7.45ч.
II група-19.00ч.
19.00ч.
голяма група
I група-17.45ч.
II група-19.00ч.
 
ЦПЛР Ул.”Захарий Княжески”71 ет.3
Латиноамерикански танци
 
17.30-18.30ч. начинаещи
 
 
 
 
17.30-18.30 ч.
начинаещи
 
ЦПЛР Ул.”Захарий Княжески”71 ет.2
Мажоретен състав
 
18.30–19.30ч.
Парадни
19.30 – 20.30ч.
Спортни
 
19.30- 20.30 ч.
Парадни и спортни
 
18.30–19.30ч.
Парадни
19.30–20.30ч.
Спортни
 
 
ЦПЛР Ул.”Захарий Княжески”71ет.2
Детска театрална школа
„Талант“
 
18.00–19.30ч.
 
 
 
 
18.00–20.30ч.
 
Младежки дом
Бул.”Парт.
Евтимий” 176
 
ХИП-ХОП
 
 
18.30–19.30ч.
Начинаещи
19.30–20.30ч.
Големи
 
18.30–19.30ч.
Начинаещи
19.30–20.30ч.
Големи
 
ЦПЛР Ул.”Захарий Княжески”71 ет.2
Живопис
14.30–15.30ч.
Индивидуална работа
14.30–15.30ч.
10.30–12.00ч.
10.30–12.00ч.
ЦПЛР Ул.”Захарий Княжески”71ет.3
 
Приложни изкуства
 
16.00-18.00ч.
 
9.00 – 12.00 ч.
 
16.00–18.00ч.
 
16.00–18.00 ч.
 
14.30–16.30ч.
ЦПЛР Ул.”Захарий Княжески”71ет.3
Малка пластика
 
 
11.00-15.00ч.
11.00-15.00ч.
11.00-15.00ч.
11.00 -15.00ч.
ЦПЛР
ЦПЛР Ул.”Захарий Княжески”71 ет.3
ШНИ - Гъдулка
 
17.00-20.00ч.
 
17.00-20.00ч.
 
ЦПЛР Ул.”Захарий Княжески”71 ет.2
Детски парламент
 
 
 
18.00-19.30 часа
 
 
Младежки дом Бул.”Парт.
Евтимий” 176
ШНИ - Тамбура
 
17.00-19.00ч.
 
17.00-19.00ч.
 
ЦПЛР Ул.”Захарий Княжески”71 ет.2
Театрална експериментална трупа “Тези“
19.30ч.
 
 
 
19.30ч.
 
 
Младежки дом Бул.”Парт.
Евтимий” 176
Клуб „ Млад журналист”
 
14.00-16.00ч.
 
14.00-16.00ч.
 
ЦПЛР Ул.”Захарий Княжески”71ет.2
Литературен клуб
„Без заглавие“
 
19.00-20.30ч.
 
 
 
 
ЦПЛР Ул.”Захарий Княжески”71ет.2
Младежки общински съвет
 
 
от 19.30ч.
 
 
 
Младежки дом Бул.”Парт.
Евтимий” 176
Клуб „Дебати”
 
19.30ч.
 
 
 
 
Младежки дом Бул.”Парт.
Евтимий” 176