СЕДМИЧНО РАЗПИСАНИЕ за октомври 2019 г.

 Школи и клубове
 Понеделник
 Вторник
 Сряда
 Четвъртък
 Петък
 Място на провеждане
БиоLovea
17.30
ЦПЛР – „З.Княжески”
ет.2 и 3
Млад експериментатор
11.30 
11.30 
13.00 
17.00 – 18.30
ЦПЛР-АО
ул. "Цар Иван Шишман" №62,
Фолклорна певческа формация
18.00ч.
18.00ч.
ЦПЛР –
„З.Княжески”
ет.2 и 3
Забавна астрономия
11.30 – 13.00
17.30 – 19.00
ЦПЛР-АО
ул. "Цар Иван Шишман" №62
11.00 –12.300ч.
15.30 – 17.00ч.
Кариерен център
бул. "Ал. Батенберг" №19  042 622 067
Вокална студия
„Траяна глас”
17.30 – 18.30 
инд.работа

18.30 – 19.30
първа група
19.30
четвърта група
17.30 – 18.45
IІ група

19.15 – 20.45
ІІІ група
18.00 – 19.15ч.-
І група

19.30 – 21.00ч. 
ІV група
12.00 –
инд. Работа

17.30 – 18.45ч.
ІІ група

19.30 – 20.50
ІІІ група
11.00  –14.00ч.
индивидуална работа
ЦПЛР –
„З.Княжески” ет. 3
ФА ”Траянци”
18.00 –  20.00ч.
І състав
Младежки дом бул.”Патр.Евтимий” 176
18.00 – 19.00ч.
начинаещи

19.00 – 20.50ч.  концертен състав
ЦПЛР – „З.Княжески” ет. 3
18.00 –  20.00ч.
І състав
Младежки дом бул.”Патр.Евтимий” 176
18.00 – 19.00ч.
начинаещи

19.00 – 20.50ч. – концертен състав
ЦПЛР – „З.Княжески” ет. 3
Латиноамерикански танци
17:30 – 18:30  начинаеща група (латино танци)
17:30 – 18:30  – начинаеща група (латино танци)
ЦПЛР –
„З.Княжески” ет. 2
Мажоретен състав
18:30 – 19:30
парадни мажоретки

19:30 – 21:00
спортни мажоретки
18:30 – 19:30 
парадни мажоретки

19:30 – 21:00 
спортни мажоретки
17:30 – 18:30   
парадни мажоретки

18:30 – 19:30 
спортни мажоретки
ЦПЛР –
„З.Княжески” ет. 2
ХИП-ХОП
17:30 – 18:15
начинаеща група

18:30 – 19:30
напреднала група
 
19:30 – 21:00
голяма група
17:30 – 18:15 начинаеща група
 
18:30 – 19:30 напреднала група

19:30 – 21:00 
голяма група
Групите се събират при нужда и предварителна уговорка .
ЦПЛР –
„З.Княжески” ет. 2
Живопис
10.30 -12.00ч.
14.30 – 15.30ч.
14.00 -15.30
Инд. работа
14.00 – 15.00ч.
ЦПЛР –
„З.Княжески” ет. 3
Приложни изкуства
16.00 – 18.00ч.
16.00-18.00ч.
16.00-18.00ч.
16.00-18.00ч.
15.00-17.00ч.
ЦПЛР –
„З.Княжески” ет. 2
Малка пластика
11.00 - 15.00ч.
11.00 - 15.00ч.
11.00 -15.00ч.
11.00 - 15.00ч.
ЦПЛР –
„З.Княжески” ет. 2
Гъдулка
17.00 -20.00ч.
17.00 – 20.00ч.
Детски парламент
18.00-1930ч.
ЦПЛР –
„З.Княжески” ет. 2
Тамбура
17.00 -19.00ч.
17.00 – 19.00ч.
ЦПЛР – З.Княжески” ет. 2
Театрална експериментална трупа “Тези“
19.30ч.
Младежки дом
Младежки дом – бул.”Патр.Евтимий” 176
Детска театрална школа
„Талант“
18.00 – 20.30ч.
Младежки дом
Младежки дом – бул.”Патр.Евтимий” 176
Литературен клуб
„Без заглавие“
19.00 – 20.30ч.
ЦПЛР –
„З.Княжески” ет. 3
Младежки общински съвет
от 19.30ч.
Младежки дом
Младежки дом – бул.”Патр.Евтимий” 176
Млад журналист
14.00 – 16.00ч.
14.00 – 16.00ч.
ЦПЛР – „З.Княжески” ет. 2
Дебати
19.30ч.
Младежки дом
Младежки дом – бул.”Патр.Евтимий” 176