СЕДМИЧНО РАЗПИСАНИЕ за януари 2017 г.

Школи и клубове
Място на провеждане

понеделник вторник сряда четвъртък петък събота

Фолклорен ансамбъл "Траянци"
ЦПЛР

18.30-20.30
Малки

 

17.30-18.30
Малки

19.00-20.45
големи

18.30-20.30
средни

17.30-18.30
Малки

19.00-20.45
големи

   
Фолкорна певчевска формация "Цветна китка-слънчева" 18.00   18.00      

Школа за изучаване на народни инстументи
ЦПЛР

Гъдулка
11.30-14.00

 

Гъдулка
11.00-14.00

     

Школа по латиноамери-кански танци и мажоретен състав
ЦПЛР

 

17.30-18.30
Начинаещи

18.30-19.30
Средни

19.30-20.30
големи

 

17.30-18.30
Начинаещи

18.30-19.30

Средни
19.30-20.30
големи

18.30-20.30  

Клуб "Хип-хоп танци"
ЦПЛР

18.30-19.30 Малки

19.30-21.00
Големи

 

18.30-19.30
Малки

19.30-21.00
Големи

 

18.30-19.30
Малки

19.30-21.00
Големи

 

Вокална студия "Траяна глас"
ЦПЛР

17.00–20.30 17.00-20.30 17.00-20.30 17.00-20.30 17.00-20.30 11.00-14.00

Експериментална театрална трупа "Тези"
Младежки дом

      19.30 19.30  

Детска театрална школа "Талант"
Младежки дом

18.00-20.00     18.00    

Литературен клуб "Без заглавие"

  19.00        

Школа "Живопис"
ЦПЛР

 

14..00-15.00 13.30-15.00 10.30-12.00 13.30-15.00  

Школа "Приложни изскуства"
ЦПЛР

9.00-12.00 16.00 – 18.00 9.00-12.00 9.00-12.00 9.00-12.00  

Школа "Малка пластика"
ЦПЛР

  11.00–15.00 11.00–15.00 11.00–15.00 11.00–15.00  

Клуб "Звездна работилница"
Обсерватория

    17.30      

Клуб „Небесен пътеводител“
Обсерватория

11.00-17.00          

Клуб "Фото и астрофотография"
Обсерватория

17.00   17.00      

"Астрономическа олимпиада"
Обсерватория

17.00   17.00      

Специализирана група "Астроолимпиада"
Обсерватория

17.00   17.00      

Клуб "Забавна астрономия"
Обсерватория

      17.00 17.00  

Клуб "Биология" – "Зелени човечета от земята"
ЦПЛР

   

18.30–20.00
Малки

     

Клуб "Биология" – "БиоLOVEя"
ЦПЛР

 

19.30–21.00
Големи

       

Клуб "Млад експериментатор"
Обсерватория

17.00   17.00      

Младежки общински съвет
Младежки дом

    19.30      

Клуб "Млад журналист"
ЦПЛР

  13.00–16.00   13.00–16.00    

Клуб "Дебати"
Младежки дом

  19.00        
 

Първи национален конкурс за рисунка "Моят празник"

Първи национален конкурс за рисунка "Моят празник" атмосфера, колорит и наградени.

Честито! С благодарност към Община Стара Загора, проф. Марин Добрев, Тошо Стефанов, Слави Славов и Юлия Славова за журиране, организация и всеотдайна работа.

СЕДМИЧНО РАЗПИСАНИЕ за м. май 2016

Школи и клубове понеделник вторник сряда четвъртък петък

събота

”Маргаритки”
Зала Държавна опера

17.15-21.00 17.15-21.00 17.15-21.00

Извънредни
репетиции

17.15 21.00

Извънредни
репетиции

Вокална студия „Траяна глас” 16.30-20.30 16.30-20.30

16.30-20.30

16.30-0.30

11.00-14.00
Индив.работа

 

Малка пластика

  11.00-15.00 11.00-15.00 11.00-15.00 11.00-15.00  
ФА ”Траянци” 17.30-20.45 17.30-20.00 17.30-20.45 17.30-20.00

Консултации

 

Латиноамерикански танци

13.00–15.00
Индив.работа

17.30–19.30

13.00–15.00
Индивидуална работа

17.30–19.30 18.3 -19.30  

Мажоретен състав

  19.30–21.00   19.30–21.00 19.30–21.00

16.30–18.00
неделя

Приложни изкуства 14.00-16.00 16.00–18.00 14.00-16.00 16.00–18.00 14.00-16.00  
Живопис 10.30-12.00

14.00–15.00

14.00–15.00

  14.00–15.00  
Народен хор   17.30–18.30   17.30–18.30    
Звездна р-ца     17.30      
Експерим.театрална школа       19.30
Младежки дом
19.30
Младежки дом
 
Клуб Астрономи-любители 17.00          

Млад журналист

  10.30-13.00   10.30-13.00    

Детска театрална школа
Худож.слово

 

19.00–20.30
Младежки дом

   

19.00-20.30
ЦНКИ

 
Дебати      

17.00-19.00
Младежки дом

   
Литературен клуб   19.00–20.30        
Млад експериментатор       18.30 – 20.00    
Нестандартна математика     18.30 – 20.00      
ХИП-ХОП 18.30–20.30   18.30–20.30   18.30-20.30
през седмица
 

СЕДМИЧНО РАЗПИСАНИЕ за м. март 2016

Школи и клубове
понеделник
вторник
сряда
четвъртък
петък
събота
 
”Маргаритки”
Зала Държавна опера
17.15-21.00
17.15-21.00
17.15-21.00
Извънредни
репетиции
17.15-21.00
Извънредни
репетиции
Вокална студия „Траяна глас”
16.30-20.30
16.30-20.30
16.30-20.30
16.30-20.30
11.00-14.00
Индив.работа
 
Малка пластика
 
11.00-15.00
11.00-15.00
11.00-15.00
11.00-15.00
 
ФА ”Траянци”
17.30-20.45
17.30-20.00
17.30-20.45
17.30-20.00
Консултации,
 
Латиноамерикански танци
13.00–15.00
Индив.работа
17.30–19.30
13.00–15.00
Индив.работа
17.30–19.30
18.30-19.30
 
Мажоретен състав
 
19.30–21.00
 
19.30–21.00
19.30–21.00
16.30–18.00
неделя
Приложни изкуства
14.00–16.00
16.00–18.00
14.00–16.00
16.00–18.00
14.00–16.00
 
Живопис
10.00–12.00
14.00–15.00
14.00–15.00
 
14.00–15.00
 
Народен хор
 
17.30–18.30
 
17.30–18.30
 
 
Звездна р-ца
 
 
17.30
 
 
 
Експерим.театрална школа
 
 
 
19.30-Мл.дом
19.30-Мл.дом
 
Клуб Астрономи-любители
17.00
 
 
 
 
 
Млад журналист
 
10.30-13.00
 
10.30-13.00
 
 
Детска театрална школа
Худож.слово
 
19.00–20.30
Мл.дом
 
 
19.00-20.30
ЦНКИ
 
Дебати
 
 
 
17.00-19.00
Млад.дом
 
 
Литературен клуб
 
19.00–20.30
 
 
 
 
Млад експериментатор
 
 
 
18.30 – 20.00
 
 
Нестандартна математика
 
 
18.30–20.00
 
 
 
ХИП-ХОП
18.30–20.30
 
18.30–20.30
 
18.30-20.30 през седмица
 

СЕДМИЧНО РАЗПИСАНИЕ за м. февруари 2016

Школи и клубове
понеделник
вторник
сряда
четвъртък
петък
събота
 
”Маргаритки”
Зала Държавна опера
17.15-21.00
17.15-21.00
17.15-21.00
Извънредни
репетиции
17.15-21.00
Извънредни
репетиции
Вокална студия „Траяна глас”
16.30-20.30
16.30-20.30
16.30-20.30
16.30-20.30
11.00-14.00
Индив.работа
 
Малка пластика
 
11.00-15.00
11.00-15.00
11.00-15.00
11.00 - 15.00
 
ФА ”Траянци”
17.30-20.45
17.30-20.00
17.30-20.45
17.30-20.00
Консултации
 
Латиноамерикански танци
13.00–15.00
Индив.работа
17.30–19.30
13.00–15.00
Индив.работа
17.30–19.30
18.30-19.30
 
Мажоретен състав
 
19.30–21.00
 
19.30–21.00
19.30–21.00
16.30–18.00
неделя
Приложни изкуства
9.00–12.00
16.30–18.00
10.00–13.00
9.00–12.00
9.00–12.00
 
Живопис
 
14.00–15.00
10.30–12.00
14.00–15.00
14.00–15.00
 
Народен хор
 
17.30–18.30
 
17.30–18.30
 
 
Звездна р-ца
 
 
17.30
 
 
 
Експерим.театрална школа
 
 
 
19.30-Мл.дом
19.30-Мл.дом
 
Клуб Астрономи-любители
17.00
 
 
 
 
 
Млад журналист
 
10.30-13.00
 
10.30-13.00
 
 
Детска театрална школа
Худож.слово
 
19.00–20.30
Мл. дом
 
 
19.00-20.30
ЦНКИ
 
Дебати
 
 
 
17.00-19.00
Мл.дом
 
 
Литературен клуб
 
19.00–20.30
 
 
 
 
Млад експериментатор
 
 
 
18.30–20.00
 
 
Нестандартна математика
 
 
18.30–20.00
 
 
 
ХИП-ХОП
18.30 – 20.30
 
18.30–20.30
 
18.30-20.30 през седмица