СЕДМИЧНО РАЗПИСАНИЕ за ноември 2017

ШКОЛИ И КЛУБОВЕ

ПОНЕДЕЛНИК

 ВТОРНИК

СРЯДА

ЧЕТВЪРТЪК

ПЕТЪК

 СЪБОТА 

Биология  – “БиоLOVEя’’

           

 

Млад експериментатор

11.30–13.00ч.

15.00–16.30ч.

17.00–18.30ч.

 

11.30–13.00ч.

15.00–16.30ч.

17.00–18.30ч.

     

Забавна математика

 

 

18.00ч.

     

Забавна астрономия

 

 

 

     

Вокална студия

„Траяна глас”

17.00 - 20.30ч.

17.00 - 20.30ч.

17.00 - 20.30ч.

17.00 - 20.30ч.

17.00 - 20.30ч.

 

ФА ”Траянци”

начинаещи 17.45ч.

големи
19.00ч.

I група 17.45ч.

II група
19.00ч.

голяма група

19.00ч.

I група 17.45ч.

II група
19.00ч.

 

 

Латиноамерикански танци

 

 

18.30 –19.30ч.

начинаещи

 

17.30 – 18.30ч.

начинаещи

 

 

Мажоретен състав

 

 

19.30 – 21.00ч.
спортни –големи

 

18.30 –19.30ч.
средни парадни

19.30 –21.00ч. големи спортни

18.30 –19.30ч. средни парадни

19.30 –21.00ч.
големи спортни

 

ХИП-ХОП

След 18.30ч.

 

След 18.30ч.

 

След 18.30ч.

 

 

Живопис

 

10.00–12.00

 

 

14.00–15.30ч.

 

10.00–12.00ч.

 

10.00–12.00ч.

индивидуална работа

14.00– 15.30ч.

 

 

 

 

 

Приложни изкуства

 

16.00-18.00ч.

 

9.00–12.00

 

9.00–12.00

 

9.00–12.00

 

9.00–11.00

 

Малка пластика

 

 

11.00 - 15.00ч.

11.00 - 15.00ч.

11.00 - 15.00ч.

11.00 - 15.00ч.

 

Гъдулка

11.00-14.00ч.

 

11.00-14.00ч.

 

 

 

Гайда

 

18.00ч.

 

18.00ч.

 

 

 

Тамбура

 

18.00ч.

 

18.00ч.

 

 

Ттеатрална експериментална трупа “Тези“

 

 

 

19.30ч.

Младежки дом

19.30ч.

Младежки дом

 

Детска театрална школа

„Талант“

18.00 –20.30ч.

Младежки дом

 

 

 

 

 

Литературен клуб

„Без заглавие“

 

19.00 – 20.30ч.

 

 

 

 

Младежки общински съвет

 

 

от 19.30ч.

Младежки дом

 

 

 

Млад журналист

 

 

13.30 -16.30ч.

 

13.30 -16.30ч.

 

 

Дебати

 

19.30ч.

Младежки дом

 

 

 

 

Детски парламент

 

19.30ч.

Младежки дом

 

 

 

 

СЕДМИЧНО РАЗПИСАНИЕ за октомври 2017 г.

 

ШКОЛИ И КЛУБОВЕ

 

ПОНЕДЕЛНИК

 

ВТОРНИК

 

СРЯДА

 

ЧЕТВЪРТЪК

 

ПЕТЪК

 

СЪБОТА

 

Биология  – Биоloveя

           

Млад експериментатор

 

 

16-18.00ч.
обсерватория

     

Забавна математика

 

 

18.00ч. ЦПЛР

     

Забавна астрономия

 

 

 

     

Вокална студия

„Траяна глас”

17.00-20.30ч.

17.00- 0.30ч.

17.00-20.30ч.

17.00-20.30ч.

17.00- 20.30ч.

 

ФА ”Траянци”

начинаещи 17.45ч.

големи 19.00ч.

I група 17.45ч.

IIгрупа
19.00ч.

голяма
група

19.00ч.

  I група 17.45ч.

II група
19
.00ч.

 

 

Латиноамерикански танци

 

18.3019.30ч.
начинаещи

 

17.30 18.30ч.
начинаещи

 

 

Мажоретен състав

 

 

19.30-21.00ч.

спортни–големи

 

18.30–19.30ч.

средни парадни

19.3021.00ч. големи спортни

18.3 –19.30ч. средни парадни

19.30–21.00ч.

големи спортни

 

ХИП-ХОП

След 18.30ч.

 

След 18.30ч.

 

След 18.30ч.

 

 

Приложни изкуства

 

16.00-18.00ч.

 

16.00-18.00ч.

 

16.00–18.00ч.

 

16.00 18.00ч.

 

14.00-16.00ч.

 

 

 

 

Живопис

14.00 –15.30ч. 

10.00 – 12.00ч.

14.00 – 15.30ч.

 

14.00 – 15.30ч.

индивидуална работа

14.30 – 15.30ч.

 

Малка пластика

 

 

11.00 - 15.00ч.

11.00 - 15.00ч.

11.00 - 15.00ч.

11.00 - 15.00ч.

 

Гъдулка

11.00-14.00ч.

 

11.00-14.00ч.

 

 

 

Гайда

18.00ч.

 

18.00ч.

 

 

 

Тамбура

 

18.00ч.

 

18.00ч.

 

 

Експерим.театрална школа “Тези“

 

 

 

19.30ч.

Младежки дом

19.30ч.

Младежки дом

 

Детска театрална школа

„Талант“

18.00-20.30ч.

Младежки дом

 

 

 

 

 

Литературен клуб

„Без заглавие“

 

19.00- 20.30ч.

 

 

 

 

 

МОС

 

 

от 19.30ч.

Младежки дом

 

 

 

Млад журналист

 

 

13.30-16.30ч.

 

13.30-16.30ч.

 

 

Дебати

 

19.30ч.

Младежки дом

 

 

 

 

Детски парламент

 

18.30ч.

Младежки дом

 

 

 

 

Прием за новата учебна 2017-2018 г.

Добре дошли във нашите клубове, школи и форми за новия творчески сезон на Център за подкрепа за личностно развитие град Стара Загора.
Мисията на центъра е да подпомага личностното и творческото развитие на децата и младите хора като свободни граждани на демократично общество, чрез участието им в различни извънкласни форми на научно и познавателно приложно обучение, изяви в областта на изкуството, неформално образование, младежките инициативи, доброволчеството, включването им в обществения живот на общността, и друг вид общественополезни дейности.
Центърът дава възможност за реализация на инициативността, научните и творческите заложби, място за алтернативна заетост на децата в борбата срещу негативните влияния в обществото.
Тук младите хора да могат да задоволяват своето любопитство и развиват своите интереси, правят своя избор и осъществяват своя потенциал.

klubni formi

СЕДМИЧНО РАЗПИСАНИЕ за май 2017 г.

 

Школи и клубове

Място на провеждане

понеделник

вторник

сряда

четвъртък

петък

събота

Фолклорен ансамбъл „Траянци“

ЦПЛР

18.30-20.30

Малки

 

17.30-18.30

Малки

19.00-20.45

големи

18.30-20.30

средни

17.30-18.30

Малки

19.00-20.45

големи

 

 

Фолкорна певчевска формация  „Цветна китка-слънчева“

18.00

 

18.00

 

 

 

Школа за изучаване на народни инстументи

ЦПЛР

Гъдулка

11.30-14.00

 

Гъдулка

11.00-14.00

 

 

 

Школа по латиноамери-кански танци и мажоретен състав

ЦПЛР

 

17.30-18.30

Начинаещи

18.30-19.30

Средни

19.30-20.30

големи

 

17.30-18.30

Начинаещи

18.30-19.30

Средни

19.30-20.30

големи

18.30-20.30

 

Клуб „Хип-хоп танци“

ЦПЛР

18.30-19.30 Малки

19.30-21.00

Големи

 

18.30-19.30

Малки

19.30-21.00

Големи

 

18.30-19.30

Малки

19.30-21.00

Големи

 

Вокална студия „Траяна глас“

ЦПЛР

17.00 – 20.30

17.00-20.30

17.00-20.30

17.00-20.30

17.00-20.30

 

Експериментална театрална трупа „Тези“

Младежки дом

 

 

 

19.30

19.30

 

Детска театрална школа  „Талант“

Младежки дом

18.00-20.00

 

 

18.00

 

 

Литературен клуб „Без заглавие“

 

19.00

 

 

 

 

Школа „Живопис“

ЦПЛР

Инд.работа

Подготовка

за изложба

 

Инд.работа

Подготовка

за изложба

Инд.работа

Подготовка

за изложба

Инд.работа

Подг.за изложба

Инд.работа

Подготовка

за изложба

 

Школа „Приложни изскуства“

ЦПЛР

Инд.работа

Подготовка

за изложба

Инд.работа

Подготовка

за изложба

Инд.работа

Подготовка

за изложба

Инд.работа

Подготовка

за изложба

Инд.работа

Подготовка

за изложба

 

Школа „Малка пластика“

ЦПЛР

 

Инд.работа

Подготовка

за изложба

Инд.работа

Подготовка

за изложба

Инд.работа

Подготовка

за изложба

Инд.работа

Подготовка

за изложба

 

Клуб „Звездна работилница“

Обсерватория

 

 

17.30

 

 

 

Клуб „Небесен пътеводител“

Обсерватория

11.00-17.00

 

 

 

 

 

Клуб „Фото и астрофотография“

Обсерватория

17.00

 

17.00

 

 

 

„Астрономическа олимпиада“

Обсерватория

17.00

 

17.00

 

 

 

Специализирана група „Астроолимпиада“

Обсерватория

17.00

 

17.00

 

 

 

Клуб „Забавна астрономия“

Обсерватория

 

 

 

17.00

17.00

 

Клуб „Биология“ – „Зелени човечета от земята“

ЦПЛР

 

 

18.30 – 20.00

Малки

 

 

 

Клуб „Биология“ – „БиоLOVEя“

ЦПЛР

 

19.30 – 21.00

    Големи

 

 

 

 

Клуб „Млад експериментатор“

Обсерватория

17.00

 

18.00

 

 

 

Младежки общински съвет

Младежки дом

 

 

19.30

 

 

 

Клуб „Млад журналист“

ЦПЛР

 

13.00 – 16.00

 

13.00 – 16.00

 

 

Клуб „Дебати“

Младежки дом

 

19.00